Zapraszamy do szkoły w chmurze Office 365!

Już dziś zapraszamy do aplikacji Teams z pakietu Office 365. To dzięki niej będziemy prowadzić zdalne nauczanie w naszej szkole.

Każdy kto już posiada login (konto) i hasło może się zalogować i korzystać z Office 365 na stronie: www.portal.office.com. Podając swój login i hasło możemy również korzystać z aplikacji Office 365 na urządzeniach mobilnych (tablet lub smartfon).

Platformą do prowadzenia zajęć, z której będziemy korzystać jest aplikacja Microsoft Teams.

Aplikację Teams znajdziemy po zalogowaniu się do usługi Office 365.

Po załadowaniu aplikacji Teams na ekranie powitalnym pojawi się komunikat z zachętą do zainstalowania aplikacji na komputerze (zalecamy, zwłaszcza nauczycielom) lub korzystania z niej jako usługi web (mogą jednak nie działać wszystkie opcje, zalecamy przeglądarkę Chrome lub Edge).

Aplikację Teams można pobrać bezpośrednio klikając >tutaj<

Po zainstalowaniu logujemy się do aplikacji tym samym loginem i hasłem. Po uruchomieniu aplikacja może potrzebować trochę czasu by się zsynchronizować z zasobami naszej szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z tą aplikacją:

[su_youtube url=”https://youtu.be/AFTuvIrwCNM”]

Skip to content