Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że trwa rekrutacja do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego i do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego na rok szkolny 2018/2019.

Szkoła swoim uczniom i ich rodzicom oferuje:

• edukację na wysokim poziomie w mało licznych klasach,
  • nowoczesną pracownię komputerową,
  • rozwój zainteresowań ucznia,
  • udział w wielu konkursach i projektach edukacyjnych,
  • wyjazdy turystyczno-krajoznawcze, kulturalne i edukacyjne,
  • imprezy szkolne,
  • ciekawe zajęcia pozalekcyjne,
  • opiekę świetlicową,
  • życzliwą atmosferę.

Zapraszamy również by korzystać z możliwości jaką dają dni otwarte szkoły. Mogą Państwo wówczas razem z dziećmi zwiedzić szkołę i porozmawiać z nauczycielami.

Każdy uczeń otrzyma szansę dobrego i rzetelnego wykształcenia, które umożliwi mu podjęcie nauki w kolejnym etapie edukacyjnym.

W naszej szkole zapewniamy dobre warunki nauki. Posiadamy sale lekcyjne z nowoczesnym sprzętem dydaktycznym (z tablicą interaktywną, internetem, projektorem i nagłośnieniem) pracownię komputerową (z dotykowym monitorem interaktywnym, a każdy uczeń ma oddzielne stanowisko z multimedialnym laptopem), dobrze wyposażoną bibliotekę. Nauczyciele mają do dyspozycji magnetofony, odtwarzacze DVD, duży telewizor, laptopy, projektory multimedialne oraz inne nowoczesne pomoce dydaktyczne dla dzieci i młodzieży. Na zajęciach sportowych uczniowie mogą korzystać dodatkowo z basenu.

Jeżeli są Państwo już zdecydowani prosimy wypełnić wzór podania (ręcznie lub komputerowo) i złożyć go u dyrektora szkoły.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr 16 675 18 33 lub u dyrektora szkoły.

Załączniki:
Podanie o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (81 pobrań)
Podanie o przyjęcie do szkoły podstawowej (44 pobrania)