Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice!

Dyrektor Szkoły informuje, że rozpoczęła się rekrutacja do Oddziału Przedszkolnego i Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach na rok szkolny 2020/2021.

Szkoła swoim uczniom i ich rodzicom oferuje:

• edukację na wysokim poziomie w mało licznych klasach,
  • nowoczesną pracownię komputerową,
  • rozwój zainteresowań ucznia,
  • udział w wielu konkursach i projektach edukacyjnych,
  • wyjazdy turystyczno-krajoznawcze, kulturalne i edukacyjne,
  • imprezy szkolne,
  • ciekawe zajęcia pozalekcyjne,
  • opiekę świetlicową,
  • życzliwą atmosferę.

Każdy uczeń otrzyma szansę dobrego i rzetelnego wykształcenia, które umożliwi mu podjęcie nauki w kolejnym etapie edukacyjnym.

W naszej szkole zapewniamy dobre warunki nauki. Posiadamy sale lekcyjne z nowoczesnym sprzętem dydaktycznym (z tablicą lub dotykowym monitorem interaktywnym, internetem, projektorem i nagłośnieniem) pracownię komputerową (z dotykowym monitorem interaktywnym, a każdy uczeń ma oddzielne stanowisko z multimedialnym laptopem), dobrze wyposażoną bibliotekę. Nauczyciele mają do dyspozycji magnetofony, odtwarzacze DVD, duży telewizor, laptopy, projektory multimedialne oraz inne nowoczesne pomoce dydaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Jeżeli są Państwo już zdecydowani prosimy wydrukować, wypełnić druk podania i złożyć go u dyrektora szkoły.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr 16 675 18 33 lub u dyrektora szkoły.

Zapraszamy!

Załączniki:
Podanie o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (RODO) (189 pobrań)
Podanie o przyjęcie do szkoły podstawowej (RODO) (178 pobrań)