Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Drodzy rodzice i uczniowie! Wakacje dobiegają końca, już w najbliższy wtorek – 1 września 2020 r. – inaugurujemy nowy rok szkolny 2020/2021. W tym dniu z racji panującej epidemii uczniowie spotkają się tylko ze swoimi wychowawcami w klasach wg harmonogramu. Podczas spotkania wychowawcy podadzą najważniejsze informacje dotyczące procedur zachowania bezpieczeństwa i higieny w naszej szkole. Rok szkolny 2020/2021 będzie wyjątkowy ale wierzymy, że razem podołamy wyzwaniu edukacji stacjonarnej.

Harmonogram inauguracji roku szkolnego 2020/2021:

Budynek główny szkoły:

• Godz. 8.30 – uczniowie klasy 4 – wejście do szkoły od strony boiska – sala nr 5 (piętro)
  • Godz. 8.30 – uczniowie klasy 5 – wejście główne do szkoły – pracownia komputerowa
  • Godz. 8.45 – uczniowie klasy 6 – wejście główne do szkoły – sala nr 2
  • Godz. 8.45 – uczniowie klasy 7 – wejście do szkoły od strony boiska – sala nr 3
  • Godz. 9.00 – uczniowie klasy 8 – wejście główne do szkoły – sala nr 1

Budynek nr 2 szkoły, do którego uczęszczają dzieci i uczniowie klas młodszych 0-III:

• Godz. 8.30 – dzieci uczęszczające do Oddziału Przedszkolnego (parter)
  • Godz. 8.45 – uczniowie klasy I – sala nr 2 (piętro)
  • Godz. 9.00 – uczniowie klasy 2 – sala nr 1 (piętro)

Dyrektor Szkoły zwraca się z prośbą do Szanownych Rodziców dzieci i uczniów uczęszczających do naszej szkoły o zapewnienie maseczek lub przyłbic swoim pociechom na czas nauki w szkole.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły proszę, aby w tym tak ważnym dniu szczególnie dla najmłodszych ograniczyć do minimum obecność rodziców, w myśl zasady: 1 rodzic – 1 dziecko.

Przypominam również, że do szkoły przychodzi tylko zdrowe dziecko (rodzic również) bez jakichkolwiek objawów chorobowych. Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (min. 1,5).

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID- 19 bardzo proszę o współpracę, zrozumienie, wyrozumiałość i życzliwość.

Dokładne informacje, procedury będą udostępnione poprzez dziennik elektroniczny, stronę szkoły.

Dyrektor Grażyna Hataś