Egzamin dla wszystkich!

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice!
Za nami dwa tygodnie nauki prowadzonej w formie zdalnej. Zmusza nas do tego niespotykana do tej pory sytuacja, pandemia koronawirusa. Jako całe społeczeństwo musimy dostosować się, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, do tej nowej sytuacji i ponieść pewne wyrzeczenia.

Wszyscy chcielibyśmy być razem w szkole, słyszeć na co dzień ten gwar szkolnego korytarza, rozmawiać ze sobą, widzieć się nawzajem. Wygrzewalibyśmy się pewnie teraz podczas przerw na szkolnych schodach w promieniach wiosennego, przedpołudniowego słońca.

Niestety, musimy zdać egzamin z odpowiedzialności i pozostać w narodowej kwarantannie. To dla nas wszystkich wielkie wyzwanie.

Pani Dyrektor oraz my nauczyciele dokładamy wszelkich starań, aby mimo przeszkód jak najsprawniej dostosować się do nowych okoliczności i zapewnić Wam Uczniowie jak najlepszą jakość kształcenia, abyście mogli przejść ten trudny okres bez uszczerbku na  waszej wiedzy i rozwoju.

Rozumiemy, że jest to dla Was Uczniowie oraz dla Was, Drodzy Rodzice, duże wyzwanie! Pragniemy Wam podziękować za Waszą wyrozumiałość, sumienną pracę oraz dobrą współpracę ze szkołą.

Jesteśmy przekonani, że ideały które sukcesywnie, wspólnie wpajamy uczniom naszej szkoły pozwolą nam wszystkim zdać ten „niezapowiedziany sprawdzian” celująco!

Skip to content